Умови угоди

1. Моментом укладення цієї Угоди вважається момент вказівки Клієнтом підтвердження в полі "Згоден з Умовами угоди" у формі оформлення замовлення. Фактичне споживання Клієнтом послуг Компанії, також, є свідченням прийняття Клієнтом умов цього публічного Угоди.
 
2. Прийом замовлень.
 
2.1. Замовлення приймаються через веб-сайт avestaflora.ua або за допомогою будь-якого іншого засобу комунікації з представлених на сайті. Вся інформація (ціни, асортимент тощо) є актуальною.
 
2.2. Замовлення вважається правильно і повністю оформленим, якщо Клієнтом була надана повна інформація щодо Одержувача замовлення, а також правильно вказані контактні дані Клієнта (тобто заповнені всі обов'язкові поля при оформленні замовлення).
 
2.3. Правильно і повністю оформлене замовлення Клієнта приймається до обробки, виконанню і доставці тільки після отримання від Клієнта 100% передоплати вартості такого замовлення (оплата).
 
2.3.1. У випадку, якщо за 3 години до моменту доставки замовлення, за дане замовлення не була внесена повна передоплата, дане замовлення підлягає анулюванню або переносу на інший час за узгодженням з Клієнтом. Якщо в даному випадку Компанія не змогла зв'язатися з Клієнтом при відсутності провини Компанії (одно бездіяльності), замовлення підлягає анулюванню без узгодження цього з Клієнтом. У разі надходження лише часткової оплати - виконання замовлення призупиняється до моменту отримання повної оплати за замовлення.
 
2.4. Повністю оформленим і прийнятим до виконання, вважається замовлення зі статусом "Підтверджено (в роботі)".
 
 
3. Обробка замовлень.
 
3.1. Кожному замовленню присвоюється певний статус, який свідчить про те на якій стадії оформлення або виконання знаходиться замовлення в даний момент часу.
 
3.2. Статуси замовлень змінюються в робочий час. Наприклад, якщо час доставки замовлення 19:00, 21.10.2010, статус замовлення Клієнт зможе уточнити 22.10.2010 з 9:00. У зв'язку з великим навантаженням, статуси замовлень на 14 лютого і 8 березня, змінюються протягом 48 годин з моменту встановленої дати його виконання.
 
3.3. Виконання замовлення, може бути припинено, якщо Клієнт вказав не повну, чи не коректну або не вірно інформацію про Одержувача. Замовлення буде переданий в роботу, після перепогодження цих даних в операційний час компанії.
 
 
4. Виконання / доставка замовлень.
 
4.1.Доставка квітів виконується в будь-яке, вказане Клієнтом, місце: на будинок, в ресторан, кафе, лікарні і т.д.
 
4.2. Доставка квітів здійснюється по тимчасових інтервалах з 8:00 до 19:00, щодня.
 
4.3. Замовлення доставляються по тимчасових інтервалах. Мінімальна тривалість інтервалу 1 годину. Замовлення на доставку квітів може бути виконаний не раніше ніж через 3 години з моменту повного оформлення замовлення. Замовлення "на сьогодні" приймаються тільки робочий час сайту.
 
4.5. У випадку, якщо на момент прибуття кур'єра (в вказане Клієнтом або Одержувачем час) Одержувач був відсутній, менеджер зв'язується з Клієнтом з метою уточнення подальших дій доставки Одержувачу.
 
4.6. У разі, якщо після приїзду кур'єра виявилося, що адресні дані надані Клієнтом помилкові (помилка в номері будинку або квартири, вулиці, якщо Одержувач не проживав або вже не проживає за наданою адресою) замовлення вважається виконаним коректно і повністю. Можлива доставка замовлення по знову вказаною Клієнтом адресою в цьому ж місті за додаткову оплату. У разі відмови Клієнта від доставки замовлення по знову вказаною адресою, оплата за замовлення не повертається.
 
4.7.Компанія залишає за собою право зателефонувати з Одержувачем у разі вкрай необхідності.
 
 
5. Компанія не несе відповідальність перед Клієнтом (платником), якщо платіжний сервіс, за допомогою якого Клієнт оплачує замовлення, порушує умови договору або встановлює додаткові комісії.
 
6. Угода між Клієнтом та Компанією діє з моменту його укладення, до моменту виконання послуги. Моментом виконання послуги вважається момент вручення замовлених Клієнтом товарів Одержувачу.
 
7. Компанія залишає за собою право змінювати будь-яку інформацію, викладену на сайті, без попереднього попередження, яка набирає чинності з моменту її опублікування на відповідній сторінці сайту.