Політика Конфіденційності

Ця Політика конфіденційності персональних даних діє відносно всієї інформації, яку несе Інтернет-магазин «Авеста Флора», розташований на доменному імені www. http://www.avestaflora.ua, може отримати про Користувача під час використання сайту Інтернет-магазину, програм і продуктів Інтернет-магазину.
 
1. Збір персональних даних.
 
1.1. Якщо суб'єкт персональних даних надає персональні дані avestaflora.ua, avestaflora.ua використовує їх виключно в тих цілях, для яких вони були надані avestaflora.ua і які вказувалися в момент збору персональних даних (або як це було видно з контексту).
 
1.2. avestaflora.ua збирає тільки ті персональні дані (наприклад, ім'я відправника, адресу одержувача, номери телефонів, адресу електронної пошти відправника і т.д.), які були спеціально і добровільно надані суб'єктом персональних даних.
 
1.3. avestaflora.ua обмежується збором мінімального обсягу інформації, що необхідно для коректного та якісного виконання замовлення клієнта. У кожному разі, коли запитується необов'язкова інформація, суб'єкт персональних даних буде повідомлений в момент збору такої інформації відповідними позначеннями.
 
1.4. Всі онлайн платежі, представлені на сайті, проводяться на захищеній сторінці використовуваного платіжного сервісу. avestaflora.ua передає платіжного сервісу наступну інформацію для проведення оплати замовлення: номер замовлення та сума до оплати. avestaflora.ua може отримувати від платіжних сервісів наступну інформацію після проведення суб'єктом персональних даних оплати послуг avestaflora.ua на сторінці обраного ним платіжного сервісу: id транзакції, сума транзакції, статус транзакції, дата транзакції і іншу технічну інформацію щодо даної транзакції. Дана інформація виходить сайтом avestaflora.ua виключно метою автоматизації та прискорення обробки розміщеного замовлення. Будь-яка інформація, передана платіжним сервісом сайту avestaflora.ua, передається за допомогою SSL-шифрування з використанням стійкої криптографії.
 
1.5. На додаток до особистих даних, свідомо надають суб'єктам персональних даних, avestaflora.ua автоматично збирає певні типи інформації при відвідуванні сайту avestaflora.ua користувачами і при обміні електронними листами між avestaflora.ua та суб'єктами персональних даних. Такі автоматизовані технології можуть включати в себе використання "Cookies" і журналів веб-сервера для збору IP-адрес, даних про операційну систему відвідувача, тип його браузера та іншу технічну інформацію. Збір цієї інформації дозволяє avestaflora.ua краще зрозуміти і поліпшити продуктивність, зручність користування сайтом avestaflora.ua і його ефективність, а також вимірювати ефективність маркетингових заходів.
 
1.5.1. Статистика відвідувачів сайту може використовуватися третіми сторонами, для проведення аналізу рекламних кампаній та інших видів статистичного аналізу. Дана статистична інформація про відвідувачів веб-сайту не містить особистих персональних даних: імен, фізичних адрес, телефонів і т.п., за винятком IP-адреси.
 
1.6. Всі позитивні відгуки, коментарі та скарги по роботі avestaflora.ua залишені на сайті avestaflora.ua у спеціально відведених для цього місцях разом з іменами авторів даних відгуків є публічно доступною інформацією і можуть бути переглянуті будь-яким відвідувачем сайту avestaflora.ua
 
2. Безпека і зберігання персональних даних.
 
2.1. avestaflora.ua використовує загальноприйняті стандарти технологічної та операційної захисту інформації та персональних даних від втрати, неправильного використання, зміни або знищення.
 
2.2. avestaflora.ua гарантує збереження і конфіденційність будь-якої інформації суб'єкта персональних даних, отриманої avestaflora.ua в процесі оформлення і виконання замовлення. Така гарантія не поширюється на випадки протиправного заволодіння інформацією суб'єкта персональних даних, що знаходиться в avestaflora.ua, третіми особами, в даних випадках avestaflora.ua відмовляється від відповідальності.
 
2.3. avestaflora.ua надає доступ до інформації і персональних даних тільки уповноваженим співробітникам і підрядникам, які дали згоду на забезпечення конфіденційності такої інформації і даних.
 
2.4. avestaflora.ua його не передає персональні дані третім особам, крім випадків, коли така передача є вимогою законодавства, на прохання суб'єкта персональних даних або в інших випадках, викладених у цьому розділі. avestaflora.ua розуміє, що особиста інформація є цінною, і вживає всіх можливих заходів для захисту особистої інформації, яка знаходиться у володінні avestaflora.ua.
 
2.5. Будь-яка інформація, передана суб'єктом персональних даних сайту avestaflora.ua, передається за допомогою SSL-шифрування з використанням стійкої криптографії.
 
2.6. avestaflora.ua знімає з себе будь-яку відповідальність у разі, якщо паролі доступу до аккаунту суб'єкта персональних даних на сайті avestaflora.ua стали відомі третім особам будь-яким способом з вини самого суб'єкта персональних даних (добровільна або не добровільна передача самим суб'єктом персональних даних, у разі втрати , крадіжки і т.д.).
 
2.7. avestaflora.ua знімає з себе будь-яку відповідальність у разі виникнення форс-мажорних обставин (включаючи, але не обмежуючись хакерськими атаками).
 
2.8. Суб'єкт персональних даних має право в будь-який момент часу, видалити будь-яку особисту інформацію з облікового запису.
 
3. Зміни.
 
3.1. avestaflora.ua має право вносити зміни або коригувати цю політику в сфері конфіденційності і персональних даних в будь-який час. Будь-які значні зміни в цій політиці будуть оголошені на сайті avestaflora.ua.
 
3.2. Діюча Політика конфіденційності розміщена на сторінці за адресою www. http://www.avestaflora.ua.
 
Оновлене «01» жовтня 2014