Оплата/Доставка

Доставка
 
Ви можете забрати ваше замовлення квітів самостійно в одному з наших магазинів (адреса уточнити у менеджера). Або заощадити час і замовити квіти з доставкою кур'єром компанії в будь-яке зручне для вас місце: додому, в ресторан, офіс, лікарню і т.д. Ми гарантуємо своєчасну і безкоштовну* доставку в звичайному режимі протягом дня.
Кур'єрська служба працює оперативно і злагоджено і, як правило, букет знаходить адресата не пізніше двох годин з моменту оформлення замовлення.
 
* Безкоштовна доставка при умові замовлення товару на суму не менше 150 грн, в іншому випадку доставка по місту - 50 грн
 
Як оформити замовлення квітів
 
Зробити замовлення в нашому інтернет-магазині можна через корзину на сайті або по телефону. При оформленні замовлення на сайті, адміністратор передзвонить вам найближчим часом і уточнить всі деталі. Зв'язавшись з нами по телефону самостійно, ви можете отримати консультації з усіх питань щодо асортименту та порядку роботи. Також ми індивідуально обговоримо всі терміни і умови доставки. Оплату ви можете зробити будь-яким зручним вас варіантом - готівковим або безготівковим розрахунком.Спосіб оплати Ви можете вибрати під час заповнення форми "оформлення замовлення".
 
Інтернет-магазин «Авеста Флора» гарантує високу якість товару, чудовий сервіс і своєчасну доставку.